B Sınıfı Otomatik Vites Ehliyeti

b-sinifi-otomatik-vites-ehliyeti
b-sinifi-otomatik-vites-ehliyeti

Otomatik vites ehliyeti, Otomatik şanzuman ehliyeti, Otomatik vites yalova, Otomatik vites ehliyet fiyatları

 
                  ALPAY SÜRÜCÜ KURSUNA
         KALİTENİN ADRESİNE HOŞGELDİNİZ


TEL:  0226-811-07-07  Gsm: 0532-326-89-22      
Sormak istediklerinizi canlı destek ekibimize canlı canlı sorabilirsiniz...   

KAYIT İÇİN SON TARİH 01 TEMMUZ 2024
Temmuz dönemi kayıtlarımız devam ediyor, Temmuz ayında E-Sınava girip Ağustos ayında ehliyetinizi alabilirsiniz.
Kayıt için:

Alpay Sürücü Kursumuza kayıt olmak için Aile hekiminizden sağlık raporu alıp bir adet biyometrik fotoğraf ve öğrenim belgenizi ile
(e-devletten alabilirsiniz) kursumuza gelmeniz yeterlidir. Kursumuza geldikten sonra kayıt işlemlerinizi tamamlayıp teorik derslere başlayabilirsiniz.

Otomatik vites ehliyeti farkı nedir?
Kursa ilk kayıt sırasında otomatik vites ehliyet almak istediğinizi bildirmeniz gerekir. Bu çok önemlidir çünkü e-sınava girdikten sonra bir daha değişim yapılamamaktadır.
Otomatik vitesli araç ile eğitim verilip yine aynı otomatik vitesli araç ile sınava girer kursiyer. Ehliyet aldıktan sonra da manuel araç kullanamazlar.
Teorik dersler:
Kurs binamız 4 katlı olup, birinci katta ofis hizmetleri verilmekte diğer her katta büyük ve geniş sınıflarımız mevcuttur. Teorik derslerimiz hafta içi her gün 12 gün boyunca sürmekte olup, Trafik ve Çevre Bilgisi, Trafik Adabı, İlkyardım Bilgisi ve Araç Tekniği dersleri verilemektedir.Teorik dersler hafta içi akşamları 18:00 den itibaren yapılmaktadır.
Uzman ekibimiz tarafından hazırlanmış gerçek sınav sistemi ile bire bir aynı formatta olan, kursiyerlerimize özel sunduğumuz deneme sınavımız vardır. Kursiyerlerimiz bu şekilde kendilerine özel hazırlanmış sınava girerek en iyi şekilde sınava hazırlanmaktadırlar.

Teorik sınav:
Teorik dersler bitince sınav harcını yatıran kursiyerlerin Elektronik sınav baş vuruları kursumuz tarafından sistem üzerinden yapılarak sınav randevusu alınır.Toplamda 50 soru çıkar. 50 sorudan 35 net yapanlar 70 puan almış olup sınavdan başarılı olur. Yanlış doğruyu götürmediğinden boş cevap bıraklımaması gerekir.

Direksiyon eğitimi:
Teorik sınavdan başarılı olan kursiyerlerimize Türkiye'de tek olan gerçek araç simülasyonu ile 6 ders bire bir uygulamalı direksiyon eğitimlerine başlıyoruz. Sonrasında Sıfır km Nissan Juke araçlarımız ile akan trafikte 14 saat birebir direksiyon eğitimlerini verip eğitimleri tamamlayarak uygulamalı direksiyon sınavına hazır hale getiriyoruz.

Direksiyon sınavı:
Direksiyon eğitimleri tamamlanan kursiyerlerimiz direksiyon sınav harcını yatırır ve sınav listesi oluşturulur. Direksiyon sınavına eğitim aldığınız araç ve usta öğretici ile birlikte girersiniz. Sınav süresi 35 dk sürer. Sınavda başarılı olan kursiyerler ilk hafta içi çarşamba günü sertifikalrını kursumuzdan alıp, nüfus müdürlüğüne giderek ehliyetlerini alabilirler.  

Eğitim araçlarımız:
Direksiyon eğitim araçlarımıza kursiyerimiz binmeden önce Türkiye'de TEK olan gerçek araç söimülasyonu ile eğitime başlıyoruz.
Eğitim araçlarımız Nissan Juke yeni model yeni kasadır.
Araçlarımızda,
-Yokuş kalkış destek sistemi
-Çarpışma önleyici olup acil bir durumda aracın çarpmasına izin vermeyip araç kendisi ani frenleme yaparak durmaktadır.
-Kalkış esnasında debriyaj bırakılırken gaz vermeye unutulması durumunda aracın stop etmemesi için araç kendiliğinden gaz vererek stop etmesini engellemektedir.

Kursiyerlerimizi her türlü tehlikelere karşı üstün bir koruma sağlayarak huzurlu ve keyifli bir sürüş sağlıyoruz.

İlk ay test sınavına girip bir daha ki ay içerisinde uygulamalı direksiyon sınavına girerek ehliyet alabilirsiniz. 
Kursumuzda Nissan Juke araçlar ve uzman eğitmenler ile direksiyon eğitimi veriyoruz.

Yalovada ehliyet fiyatları tüm sürücü kurslarında aynıdır. Ama eğitim kalitesi farklıdır. Bundan dolayı araştırmalarınızı ücret çerçevesinde değil, başarı oranı ve kalite çerçevesinde araştırmanızı öneririz. Biz Yalova'da iletişim kurabileceğiniz en düşük fiyat ve en yüksek başarı oranlarından birine sahip olduğumuzu garanti ederiz.

Kursumuzda direksiyon dersleri Türkiye'de sadece kursumuzda olan gerçek bir araç ile bire bir aynı olan simülasyon ile başlamaktadır.
Sürücü kursumuzda kullanılan eğitim araçlar Nissan Juke yeni kasa olup kursiyerlerimize rahat ve konforlu bir sürüş saplamaktadır.

Uygulamalı direksiyon derslerine başlamadan önce adaylarımız araç kullanmayı öğrenmiş olmakla beraber kurallara uygun olarak durmayı, kalkmayı, vites değişimini, kumanda pedallarını, dönüş yapmayı kavramış bir şekilde araca hazır hale getirilir.

Adaylarımız trafikte ilk araç kullanmaya başladıklarında artık araç kullanmayı biliyor olduklarından, sadece pratik yapmaktadırlar.
Tabiki buda yüksek başarıyı beraberinde getirmektedir.

Araçlarımızın tamamı suv grubu olup, yüksek olduğundan sürüş esnasında çok iyi bir görüş açısı sağlamaktadır.

Her ne kadar kalkış esnasında gaza basmak gereksede bizim araçlarımız sürücü gaza basmaması durumunda kendiliğinden gaz vererek aracın stop etmesini engellemekte ve bu eksiği tolere edebilmektedir.

Araçlarımızın tamamı bakımlı ve yeni olup park sensörü vardır. Aynaları büyük olduğundan geri düz gitme, geri L park yapma
ve iki araç arası paralel park yaparken geniş bir görüş açısı sağladığından çok rahat bir sürüş sağlamakta ve işimizi kolaylaştırmaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz;
Dünyanın en gelişmiş ve Türkiyede tek olan direksiyon dersi eğitim similatörü ile hayatında hiç araba kullanmayı denememiş ve hiç bir fikri olmayan adaylarımızı uçak pilotu yetiştirilen simülasyonlar ile biz sürücü yetiştiriyoruz, korkmadan heyecanlanmadan paniklemeden araba kullanmayı çok kolay bir şekilde öğretiyoruz, çünkü araba kullanmak aslında çok da zor bir şey değildir ama korku ve heyecan mantığı kapatmakta ve öğrenmeyi çok geciktirmektedir. İşte biz tam olarak bunu yapıyoruz ve adaylarımızın araba kullanmayı öğrenmelerini hem kolaylaştırıyor hemde eğlenceli hale getiriyoruz hal böyle olunca Alpay Sürücü Kursunda araba kullanmak keyife dönüşüyor.
Kurs ücretleri tüm Yalova için valilik tarafından belirlenmiştir.

Kursların en az 2 saat simülatör 14 saat direksiyon eğitimi vermesi zorunludur. Bu ücretin altında kayıt olanlar ve kayıt yapanlar hakkında milli eğitim tarafından yasal işlem yapılmaktadır. Sebebi ise bu ücretin altında işlem yapan ve yaptıranların, eğitim almadan sınava girmiş yada girecek oldukları kabul edilerek, tespit edildiği andan itibaren iptal işlemi başlamaktadır. Çünkü karayolları trafik kanununda yazdığı üzere hile ile alınan ehliyetler ve usulsüz alınan ehliyetler iptal olur denmektedir. Bu nedenle sorun yaşamamak için doğru ve yasal işlem yapan bir kurum seçmenizi öneririz.
Yeni Sınav Yönetmeliğine Göre; 
5 Aralık 2015 tarihli yeni yönetmelikte direksiyon öğretmeni adayın direksiyon eğitimleri sonunda adayımız sınava hazırdır onayı verene kadar, ilan edilen ücret üzerinden uygulamalı direksiyon dersi almaya devam eder denmektedir. Sürücü kursunun öğreticisinden onay alan aday milli eğitimin yaptığı uygulamalı sınava girmeye hak kazanır.

Türkiyede tek olan gerçek araç simülatörü ile heyecan ve panik yapmadan araç  kullanmayı öğretiyor ve sonrasında son model Bmw ve Nissan Juke eğtim araçları ile akan trafikte pratik eğitim yapıyoruz.

DİREKSİYON DERSİ EĞİTİM SİMÜLASYONUMUZ

Güvenli sürüş uzmanları eşliğinde gerçek araç simülatörü ile araç kullanmayı öğretiyor sıfır km Nissan Juke araçlar ile akan trafikte eğitim veriyoruz.
Toplam her dersi tam olarak 50 dk olan birebir 14 saat direksiyon eğitimi dersi veriyoruz.

B Sınıfı Otomobil Direksiyon Sınavının Nasıl Olacağını Görmek İçin Buraya Tıklayınız

Önemli Tavsiyelerimiz:
1-Hayatınızda ilk ve son kez alacağınız bu değerli eğitimin en kalitelisini, en iyisini alınız.
2-Araç kullanmayı bilenlerin de kesinlikle direksiyon derslerine gelmeleri gerekir, çünkü; sınavda sadece araç kullanıp kullanmadığınıza değil, aynı zamanda kurallara uygun araç kullanıp kullanmadığınız değerlendirilir.
3-Yalova da 15 bin kişiyi ehliyet sahibi yapan Alpay Sürücü Kursları kaliteden ödün vermeden,trafiğe yeni bilinçli donanımlı sürücüler yetiştirmeye devam etmektedir.
   

YALOVA B SINIFI EHLİYETİ DİREKSİYON SINAVI GÜZERGAH HARİTASI;    

YALOVA'NIN EN KALİTELİ VE EN BAŞARILI SÜRÜCÜ KURSU ALPAY SÜRÜCÜ KURSUDUR.
YALOVA DA EHLİYET KURSU DENİLİNCE AKLA İLK ÖNCE ALPAY SÜRÜCÜ KURSU GELİR.
Yalova da Sürücü Kursu fiyatları,Yalova Sürücü Kursları,Yalovanın Sürücü Kursu Fiyatları,Yalova da Sürücü Kursu Ücretleri,Yalova Ehlliyet Kursları,Yalova Ehliyet Kursu Ücretleri,Yalovadaki Sürücü Kursları,Yalova Ehliyet,Yalova daki Sürücü Kursları,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motosiklet Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti Fiyatları,Yalova A2 Ehliyeti,Yalova A2 Motor Ehliyeti,Yalova A Sınıfı Motor Ehliyeti,Yalova Özel Direksiyon Dersi,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Direksiyon Dersi,Yalova Özel Direksiyon Dersi Ücretleri,Bizim Uzmanlık Alanımız Olup,Herkesi Bu Kaliteli Bir Eğitim Almaya Davet Ediyor ,Kaliteli Eğitimin Keyfini Yaşamaya Davet Ediyoruz.Sürücü Kursu,Sürücü Kursları,Sürücü Kursu fiyatları,Sürücü kursu ücretleri,Yalova ehlliyet kursları,Yalova ehliyet kursu ücretleri,Yalovadaki sürücü kursları,Yalova ehliyet,Yalova daki sürücü kursları,Yalova motor ehliyeti,Yalova Motosiklet ehliyeti,Yalova motor ehliyeti fiyatları,Yalova A2 ehliyeti,Yalova A2 motor ehliyeti,Yalova Özel direksiyon dersi,Yalova Motosiklet eğitimleri,Yalova Direksiyon dersi,Yalova özel direksiyon dersi ücretleri,Bizim uzmanlık alanımız olup,herkesi bu kaliteli bir eğitim almaya davet ediyor kaliteli eğitimin keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Yalova sürücü kursu kayıt tarihleri,Yalova'da ki sürücü kursları
B Sınıfı Ehliyet,Yalova ehliyet,Yalova da Sürücü Kursu,Yalova Ehliyet Kursu Fiyatları,Yalova Sürücü Kursu Ücretleri,Yalova Ehliyet kursu Ücretleri,Yalova Sürücü Kursu Fiyatları,Yalova Direksiyon Dersleri,Yalova'nın En Kaliteli Sürücü Kursu,Yalova B Sınıfı Ehliyet Fiyatları, B Ehliyet, Ehliyet Nasıl Alınır, Ehliyet Tarihleri, Ehliyet Kursu arıyorum,Yalova da Ehliyet Kursu Fiyatları,Yalova Sürücü Kursu Fiyatları,Yalova Direksiyon Dersleri,Yalova'nın En iyi Ehliyet Kursuna Hoş Geldiniz.Yalova'nın En Kaliteli Ehliyet Kursu ve Yalova'nın En İyi Sürücü Kursuna Hoş Geldiniz,Yalova Sürücü Kusu Kayıt Evrakları,Yalova da Ehliyet bizim işimiz,Yalova da ehliyet almak bir keyiftir.