Yalova da 25 bin kişiye ehliyet vermenin gururunu yaşıyoruz.
Yalova Alpay Sürücü Kursu olarak vizyonumuzu hep güncelledik hızla değişen gelişen hayata göre adapte olduk.
Kursiyerlerimizi müşteri olarak hiç bir zaman görmedik hiç bir zaman ticareti ön planda tutmadık.
Bize güvenen bizimle trafiğe ilk adımı atmak için bize gelen kursiyerlerimize, bu yolculuklarında onların işlerini nasıl kolaylaştırır nasıl daha iyi bir sürücü olmalarını sağlarız diye sürekli olarak tüm ekibimiz ile canla başla çalıştık.

Türkiye Cumhuriyetinde ilk ve tek olan gerçek araç simülatörünü kursiyerlerimizin hizmetine sunduk.
Sürekli araçlarımızı yeniliyerek daha modern daha keyifli bir eğitim almalarını sağlayarak aynı zamanda da sınavlarda işlerini kolaylaştırmış olduk.
Kursiyerlerimizin memnuniyetini her zaman önemsedik. 
Hizmet devam ederken sürekli ve sonrasında memnuniyetlerini ölçtük.
Kursiyerlerimizden gelen anketler ile kendimizi iyice geliştirdik ve kursiyerlermize verdiğimiz eğitim kalitesini daha da yukarılara taşma fırsatı bulduk.
          Alpay Sürücü Kursu ailesi olarak bizden ehliyet alan ve bize güvenen kursiyerlerimizi her zaman önemsedik ve bu doğrultuda hareket ederek kendimizi geliştirdik.Hiç bir zaman kursiyerlerimizi bize güvendiklerine pişman etmedik.
          Hiç bir başarının tesadüf olmadığı bilinci ile başarımızı daha da arttımak için kalitemizi sürekli arttırdık.Alpay sürücü kursu olarak adaylarmızı hem çok seviyor hemde çok önemsiyoruz çünkü onlar bize güvenip hayatlarında bir kez alacakları ehliyetlerini almak için bize geldiler.Bizde kursiyerlermizi en iyi şekilde mezun etmek için elimizde ki tüm imkanları her zaman seferber ettik, ediyoruz,etmeye de devam edeceğiz.Saygılarımızla