Yalova da Sürücü Kursları Türkiye'de ki diğer sürücü kurslarına kıyasla çok daha iyi bir eğitim vermektedir.Direksiyon sınavlarında ki disiplin eğitime de yansımaktadır.Yalova ehliyet kursları arasında da Alpay sürücü kursu eğitim kalitesi ile öncüdür.
Türkiyede GERÇEK ve TEK olan direksiyon eğitimi için kullanmış olduğumuz SİMÜLASYON ile kursiyerlerimizi araç kullanmaya başlıyor yeterli pratiği yaptıktan sonra akan trafikte yerini alıyor.Böylelikle heyecan panik yapmadan araç kullanma keyfini yaşıyorsunuz.

          Yalova Sürücü kursları olarak toplamda 8 adet sürücü kursu bulunmaktadır.8 sürücü kursundan biz dahil 3 kurs kamyon ve tır çekici ehliyeti vermektedir.Alpay sürücü kursumuzda ayrıca A1 , A2 ve A sınıfı motosiklet ehliyetleri verilmektedir.Motosiklet eğitiminde bir marka olan kursumuz Yalova da binlerce kişiyi motosiklet kullanıcısı olarak trafiğe kazandırmıştır. Sürücü kursumuzda tüm ehliyet sınıfları verilmektedir.

Yalova eğitimde  kaliteye önem verenleri çok iyi bir eğitim alarak trafikte ki yerini güvenle almak isteyenleri kursumuza bekliyoruz.