A2 Sınıfı Motosiklet Ehliyet

a2-sinifi-motosiklet-ehliyet
a2-sinifi-motosiklet-ehliyet

Ehliyet, Motor, Fiyatları, A2 Motor, A2 Ehliyet, Motosiklet Eğitimleri,Motosiklet ehliyeti

Yalova'da Motosiklet Ehliyetinde adres 
              Alpay Sürücü Kursu    

''Kalitenin Adresine Alpay Sürücü Kursuna Hoşgeldiniz''             
Bize Ulaşmak için:

TEL:  0226-811-07-07  Gsm: 0532-326-89-22         
Sormak istediklerinizi canlı destek ekibimize anlık olarak sorabilir, sorularınıza anlık cevaplar alabilirsiniz.                                                      KAYIT İÇİN SON TARİH 10 HAZİRAN 2024

Mevcut bir ehliyeti olanlar teorik sınavdan muaf olduğundan sadece direksiyon sınavına girip ehliyet alabilirler.
İlk defa ehliyet alacak olanlar kursumuza A2 motosiklet ehliyetine kayıt yaptırıp e-sınav ile test sınavına girip sonrasında uygulamalı direksiyon sınavına girerek ehliyetlerini alabilirler.

A2 sınıfı motor ehliyeti en çok 47 hp gücünde ki motorları kullanabilir olduğundan daha üstünü kullanmak için A sınıfı almak gerekir.
''12 saat uygulamalı motor eğitimi verilmektedir'' Bisiklet kullanmasını bilen herkese motosiklet ehliyeti alma garantisi veriyoruz.
12 saat uygulamalı direksiyon eğitiminizi mutlaka alın, ne direksiyon sınavında ne de trafikte sorun yaşamayın
Eğitim sonunda motosiklet kullanmayı öğrenme ve trafiğe çıkma garantisi veriyor 
Bu sözümüzün de altını çiziyoruz.

A2 SINIFI DEBRİYAJLI VE VİTESLİ MOTOSİKLETLER:
-A2 motosiklet ehliyeti tanımı: 11 kw üzeri, 35 kw yı ve gücünün ağırlığa oranı 0,2'yi geçmeyen motosikletlerdir.
-18 yaşını doldurmuş ve 19 yaşından gün almış olanlar; 125 cc üzeri ve  takriben de 500 cc ye kadar 35 kw yı geçmeyen (yani 47 PS'yi geçmeyen) tüm motosikletleri kullanabilirler.
-Vitesli motosikletler ile eğitim alıp sınava girenler, aynı şartlarda otomatik yani Scooter tarzı motosikletleri de kullanabilirler.
-A2 eğitimini adayımızın daha önceden motosiklet tecrübesi yoksa önce Honda cb 125 e ve Honda Msx 125 marka motosikletler ile başlıyoruz. Sonrasında çok daha güçlü 250cc Honda 250R ve Yamaha Mt25 motosiklet ile devam ediyoruz.
-Olması gerektiği üzere merdiven çıkar gibi kademeli olarak ilerleyerek güvenli bir şekilde eğitim veriyoruz.
-Bizim için güvenliğinizden ve sizin memnuniyetinizden daha önemli hiç birşey yoktur.

A2 OTOMATİK VİTES MOTOSİKLETLER:
-A2 vitesli motorlar ile şartları aynı olup,aynı şartlarda otomatik vitesli yani Scooter tarzı motosiklet ile eğitim alıp, sınava girenlerin ehliyetlerinde otomatik A2 yazar. Bu şekilde ehliyet alanlar aynı şartlarda sadece otomatik vitesli motosikletleri kullanabilirler ve vitesli motosikletleri kullanamazlar.
ÖNEMLİ BİLGİ:
Kurs ücretleri her ilde kurulan 7 kişilik bir komisyon tarafından taban ücret olarak belirlenmiş olup; bu ücretin altında kayıt yapan kurslar ve kayıt olan kursiyerler hakkında yasal işlem yapılır. Sebebi ise, bu ücretin altında kayıt olan adaylar eğitim almamış, kurslar ise eğitim vermemiş kabul edilirler, bu da usulsüz ve yasal olmayan bir uygulama olduğundan karayolları trafik kanununda belirtildiği üzere iptal olunacak ehliyetler maddesinde usulsüz alınan veya hile ile alınan ehliyetler hangi aşamada olursa olsun tespit edildiği anda iptal olur ve aday ile kurs hakkında derhal yasal işlem başlatılır denmektedir. Bu durmu göz önünde bulundurmanızı öneririz.         

 
-Kayıt yaptıracağınız kursa lütfen kaç saat ve nasıl eğitim vereceğini sorunuz.
-Sınav kursun motoru ile 35 dakika yapılıyor.
-Tek hata da başarısız sayılıyorsunuz. Bu sebeple mutlaka eğitiminizi almalısınız.
-Sınavdan başarısız olmanız durumunda her sınav için tekrar sınav harcı ödemek zorunda kalırsınız.
''Her dersi 50 dk. olan 12 saat eğitim veriyoruz.
 
A2 MOTOR EHLİYETİ SINAVI DEĞERLENDİRME FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
 
 

Eğitimlerimizi sadece sınavı geçmeye yönelik değil, trafikte güvenli motosiklet kullanmaya yönelik olarak veriyoruz.
Bizden aldığınız eğitimden sonra kesinlikle başka bir yerden, çeşitli markalar adı altında verilen eğitime gerek kalmadan sınavı geçip
trafiğe çıkacağınıza garanti ediyoruz.
Her kurs sizin sınava girmenizi sağlar, fakat eğitim veremez. Eğitim alamayacağınız bir kursa ödeyeceğiniz ücrette boşa gidecektir.
 
 
 
KALİTENİN ADRESİNDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE...
A2 Ehliyet,A2 Motor Ehliyeti,  Motosiklet Ehliyeti, Motor Ehliyeti,Motor Ehliyeti A2, Motosiklet Eğitimleri, A2 Ehliyeti,Kadıköy Motor Ehliyeti,Bostancı A2 Ehliyet,Motosiklet Ehliyeti Sınav Tarihleri,Motor Ehliyeti Sınavları,A2 ehliyet Fiyatları,A2 Ehliyet Ücretleri,Motor Ehliyeti Fiyatları,Motosiklet Ehiyeti Fiyatları,Ataşehir A2 Motor Ehliyeti,Üsküdar Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motosiklet Ehliyeti,Bizim Uzmanlık Alanımız.
 
Motosiklet Ehlilyeti İçin Gerekenler:Kimlik-Ehliyet-Öğrenim Belgesi-5 Adet Resim-Sağlık Raporu
Yalova A1 Ehliyet,Yalova A1 Motor Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti A1 ,Yalova Motosiklet eğitimleri,Yalova A1 Motosiklet sınavları,Yalova Motor Ehliyeti Fiyatları,Yalova A1 Ehliyet Fiyatları,Yalova A1 Ehliyeti Fiyatları,Yalova Motor Direksiyon Sınavı,Yalova Motor Ehliyeti İçin Gerekli belgeler,A1 Ehliyet Kursu Yalova, Motor Ehliyeti Nasıl Alınır,Yalova Motosiklet Direksiyon,Yalova Motosiklet Sürüş Eğitimi,Yalovay Motor Ehliyeti sınav tarihleri,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova,Motosiklet,Yalova Motosiklet Eğitimi,Yalova Motosiklet dersleri,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Motor Eğitimleri,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Motosiklet dersleri,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova A1 motor Ehliyeti