A1 MOTOSİKLET EHLİYETİ

a1-motosiklet-ehliyeti
a1-motosiklet-ehliyeti
a1-motosiklet-ehliyeti
a1-motosiklet-ehliyeti

Yalova da Motosiklet Ehliyetinin adresi Alpay Sürücü Kursu

Kalitenin Adresine Alpay Sürücü Kursuna Hoşgeldiniz
Bize Ulaşmak için:

TEL:  0226-811-07-07  Gsm: 0532-326-89-22 

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ CANLI DESTEK EKİBİMİZE ANLIK OLARAK SORABİLİRSİNİZ

KAYIT İÇİN SON TARİH 01 HAZİRAN 2024
A1 Ehliyeti almak için 16 yaşının dolması gerekmektedir.
A1 Motosiklet ehliyeti ile 125 cc üzeri motosikletleri ve 11kw üzeri motosikletleri kullanılamaz.
Mevcut bir ehliyeti olanlar test sınavından muaf olduğu için kayıt oldukları ayın içinde 12 saat direksiyon dersi alarak sadece direksiyon 
sınavına girip ehliyet alabilirler.

Mevcut bir ehliyeti yoksa aynı ay içinde teorik sınava girip, sınavdan başarılı olanlar üç hafta içinde uygulamalı direksiyon sınavına girerek ehliyet alabilirler.

Kullanımı kolay olan Honda Msx 125 motosikletler herkesin kontrol edebileceği kadar küçük ve hafif olduğundan motosiklet kullanmak size bisiklet kullanmak kadar kolay ve keyifli gelecek.

Motosiklet dünyasına güvenle ve keyifle adım atmanız için biz tüm şartları hazırladık, sadece sizi bekliyoruz.
18 yaşını doldurmuş olanlara biz A1 ehliyeti yerine A2 ehliyeti almalarını öneriyoruz.
Alınacak olan 12 saatlik uygulamalı eğitim ile 250 cc bir motoru eğitim ve sınavda çok rahat bir şekilde kullanabilecek seviyeye gelinmektedir.
Tüm harçlar ve vergilerde aynı olduğundan sadece kurs ücretinde küçük bir fark olduğundan A2 alınmasının daha mantıklı olacağını düşünüyoruz.  A1 SINIFI VİTESLİ MOTOSİKLET EHLİYETİ(11KW YA KADAR)

16 yaşını doldurmuş ve 17 yaşından gün almış olanlar   A1 sınıfı ehliyet alıp; 11 kwya kadar  (15 Ps'ye kadar) motosikletleri kullanabilirler.
Vitesli motor tercih edenler, vitesli motor ile eğitim alır ve vitesli motor ile sınava girebilir 

Ehliyet aldıklarında Manuel vitesli motorları da otomatik vitesli motorları da kullanabilirler.

https://www.yalovaehliyet.com/resim/11_3079090714_a1-sinifi-motosiklet-ehliyeti.jpg

Bisiklet kullanmasını bilen herkes sürücü kursumuza motosiklet ehliyeti almak için müracaat edebilir.
12 saat uygulamalı direksiyon dersini Honda MSX 125 ve Honda CB 125 E motosikletler ile alabilirsiniz.
Eğitim sonunda uygulamalı sınavı geçmenin dışında akan trafikte güvenle motosiklet kullanabilecek seviyeye gelmiş olursunuz.
             
A1 MOTOSİKLET EĞİTİM ARAÇLARIMIZ

 

A1 SINIFI OTOMATİK VİTES (SCOOTER)MOTOSİKLET EHLİYETİ;

Diğer şartların tamamı aynı olup;otomatik vitesli 50 CC ile 125 CC arasında bir motosiklet ile eğitim alıp sınava giren adaylar ehliyetlerini aldıklarında ehliyetlerinde otomatik A1 yazar ve sadece otomatik Scooter ve 11 KW yani 15 PS'yi geçmeyen motorları kullanabilirler.

ÖNEMLİ BİLGİ:
Kurs ücretleri 1 Ocak 2016 dan itibaren her ilde Valilik tarafından oluşturulan bir komisyon tarafından taban ücret olarak belirlenmiş olup;bu ücretin altında kayıt yapan kurslar ve kayıt olan kursiyerler hakkında yasal işlem yapılmasını ön görüyor.

Sebebi ise, bu ücretin altında kayıt olan adaylar eğitim almamış,kurslar ise eğitim vermemiş kabul edilirler.
Buda usulsüz ve yasal olmayan bir uygulama olduğundan karayolları trafik kanununda belirtildiği üzere; iptal olunacak ehliyetler maddesinde usulsüz alınan veya hile ile alınan ehliyetler hangi aşamada olursa olsun tespit edildiği anda iptal olur ve aday ile kurs hakkında derhal yasal işlem başlatılır denmektedir.Bu durumu göz önünde bulundurarak kurs seçimi yapmanızı önemle tavsiye ederiz.   
Motosiklet Ehlilyeti İçin Gerekenler:Kimlik-Ehliyet-Öğrenim Belgesi-5 Adet Resim-Sağlık Raporu   
A1 Ehliyet,A1 Motor Ehliyeti,  Motosiklet Ehliyeti, Motor Ehliyeti,Motor Ehliyeti A1, Motosiklet Eğitimleri, A1 Ehliyeti,Kadıköy Motor Ehliyeti,Bostancı A1 Ehliyet,Motosiklet Ehliyeti Sınav Tarihleri,Motor Ehliyeti Sınavları,A1 Ehliyet Fiyatları,A1 Ehliyet Ücretleri,Motor Ehliyeti Fiyatları,Motosiklet Ehiyeti Fiyatları,Ataşehir A1 Motor Ehliyeti,Üsküdar Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motosiklet Ehliyeti,Bizim Uzmanlık Alanımız.
Yalova A1 Ehliyet,Yalova A1 Motor Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti A1 ,Yalova Motosiklet eğitimleri,Yalova A1 Motosiklet sınavları,Yalova Motor Ehliyeti Fiyatları,Yalova A1 Ehliyet Fiyatları,Yalova A1 Ehliyeti Fiyatları,Yalova Motor Direksiyon Sınavı,Yalova Motor Ehliyeti İçin Gerekli belgeler,A1 Ehliyet Kursu Yalova, Motor Ehliyeti Nasıl Alınır,Yalova Motosiklet Direksiyon,Yalova Motosiklet Sürüş Eğitimi,Yalovay Motor Ehliyeti sınav tarihleri,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova,Motosiklet,Yalova Motosiklet Eğitimi,Yalova Motosiklet dersleri,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Motor Eğitimleri,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Motosiklet dersleri,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova A1 motor Ehliyeti