“Kaliteyi Sevenlerin, Kaliteye Önem Verenlerin Adresi”

Alpay Sürücü Kursu
T.C.
Milli Eğitim Bakanlığı
Alpay Motorlu Taşıt Sürücü Kursu
E-Sınav Olmak İçin Tıklayınız Tel : 0226 811 07 07
Rüstempaşa Mah. Gazi Paşa Cad. Hürriyet Sok. No:3 Merkez / Yalova / Türkiye
info@alpaysurucuckursu.com.tr
Başlıksız Belge
Başlıksız Belge
 Maddi Hasarlı Trafik Kazasında Ne Yapmalısınız
 Alınması Gereken Önlemler
 Trafik Kazasına Karıştığınızda Nasıl Davranmalı
 Hayat Kurtaran Trafik Kuralları
 
 
   Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi, Direksiyon dersleri, Sürüş eğitimi, Sürücü eğitimleri, Direksiyon dersi, Direksiyon eğitimi ,Sürücü dersleri, Direksiyon geliştirme Merkezi,Özel Direksiyon dersi Ücretleri,Özel Direksiyon Dersi Kadıköy,Özel Direksiyon Dersi Fiyatları,Özel Direksiyon Dersi Bağdat Caddesi.Özel Direksiyon dersi Erenköy,Direksiyon Eğitimleri.Özel Direksiyon Dersi Ataşehir,Özel Direksiyon Dersi Bostancı,Özel Direksiyon Dersleri,

Tel: 0226 811 07 07 - Gsm :0532 326 89 22

Alpay Sürücü Kursu Özel Direksiyon Dersi


SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ CANLI DESTEK EKİBİMİZE ANLIK OLARAK SORABİLİRSİNİZ.

Kursumuzda bay bayan uzman eğitmenler eşliğinde garantili direksiyon eğitimi veriyoruz. En kısa sürede trafikte ki yerinizi almak için kesinlikle doğru bir tercih yapmanızı önemle tavsiye ederiz. Direksiyon eğitimi süresi tamamen aday ile ilgili değildir.Bu süreçte eğitim veren kişinin aslında daha büyük bir etkisi vardır. 10 derste trafiğe çıkacakken bu süreyi 20 derse de çıkabarabilir veya hiç çıkamayabilirsiniz de. İstanbul için valiliğin belirlemiş olduğu en düşük bir direksiyon ders ücreti maliyeti 90 tl olup bu ücretin altında eğitim vermeye çalışan olursa maliyeti düşürmek için ders sürelerini kısmak veya alınan ders süresini uzatmak durumunda kalacaktır. Burada düşünmeliyiz ki daha önce hakettiğimiz iyi bir eğitim alamadığımız için trafiğe çıkamadık ve boşuna zaman kaybettik. Yapılması gereken ise kesinlikle kurumsal ve iyi bir eğitim alacağınıza inandığınız bir kurstan eğitim almalısınız ki en kısa sürede trafikteki yerinizi alabilesiniz. Kursumuzda uygulanan ücret politikası da maliyet fiyatı olup alınabilecek en iyi eğitimi en uygun fiyata alacağınızı ve trafiğe tek başınıza çıkarak araç kullanma tecrübesine ulaşacağınızı garanti ediyoruz. İlk dersten sonra memnun kalmamanız durumunda derslerinizi bırakabilir ve memnun kalmadığınız dersin ücretini iade alabilirsiniz.
-Özel Direksiyon Eğitimi Alacaklar:
-Eğtimin dakikasının kaç TL ye geldiğini hesaplayınız
-Kaç saat de Trafiğe çıkacağınızı iyi sorup ve öğreniniz, 10 ders de Trafiğe çıkabilecek
iken 20 ders de çıkabilir, ödeyeceğiniz ücreti ikiye katlayabilirsiniz.
-Direksiyon dersinde alacağınız eğitimin size ne vereceğini hesaplayınız, 50 dakikalık ders  süresince  hiç bir şey öğrenmeden de araçtan inebilir, çok şey öğrenerek tecrübenizi arttırmış olarak da araçtan inebilirsiniz.
-Aracına yasadışı pedal takarak , Özel  direksiyon dersi vermeye çalışan, hem kendi canını hem de insanların canını tehlikeye atan korsanlara itibar etmeyiniz. Çok zor durumda kalır karşınızda muhattap bile bulamazsınız ki şu an İstanbul emniyeti bu araçları tespit etmek için çalışmalarını sürdüyor.
''Muhatabınız mutlaka bir kurum olsun.''

ÖNEMLİ NOT:
Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için direksiyon eğitimi almak isteyenlerin yaklaşık yarısı yapamayacağına inanarak tamamen vazgeçmekteymiş. Eşten dosttan ve bu işin ehli olmayanlardan eğitim almaya çalışmak en büyük yanlıştır. Birşeyi bilmek ayrı öğretmek ayrıdır. Herkes okuma yazma bilir ama öğretemez, alacağınız direksiyon dersinin her dakikasının dolu dolu geçmesi ve ihtiyacınız olan eğitimi size vermesi eksiklerinizi görüp gidermesi çok önemlidir. 

Saygılarımızla Alpay Sürücü Kursları

Etiketlerimiz:

 

Tüm Hakları Saklıdır. Alpay Sürücü Kursları

  


 Tel : +90 226 811 07 07
 GSM : +90 532 326 89 22
 Faks : +90 226 811 23 24
 E-mail : info @ alpaysurucukursu.com.tr
 Adres : Rüstempaşa Mah. Gazi Paşa Cad. Hürriyet Sok. No:3 Merkez / Yalova / Türkiye / Türkiye
Yalova Sürücü Kursu - 2020 Motosiklet Ehliyeti Fiyatları - Yalova Ehliyet Kursu - Çınarcık Sürücü Kursu - ÇİFTLİKKÖY SÜRÜCÜ KURSU - 2020 SÜRÜCÜ KURSU FİYATLARI - YALOVA DA EHLİYET KURSLARI - EHLİYET KURSU - A2 MOTOSİKLET EHLİYETİ - YALOVA SÜRÜCÜ KURSLARI - Direksiyon Eğitimleri - Ehliyet Kursları - Yalova Ehliyet kursu Fiyatları - Yalovada ki Ehliyet Kursları - Ehliyet Kursu Fiyatları - Yalova'nın en iyi Ehliyet Kursu - Sürücü Kursu Sınav Tarihleri - Sürücü Kursları - 2020 Sürücü Kursu Fiyatları - Sürücü Kursu - Ehliyet Kursu - Kadıköy Sürücü kursu - Yalova'da ehliyette kalitenin adresi - Yalova Özel Direksiyon Dersi ve Direksiyon Eğitimleri - Yalova A2 Motor Ehliyeti Eğitimleri - Yalova Sürücü Kursları. - Google Tümceleri - Google Kelimeleri -
Ip: 3.238.204.31
Aktif Ziyaretçi: 0

Bugün Tekil: 94
Bugün Çoğul: 94

Toplam Tekil: 58107
Toplam Çoğul: 112711