• Gazi Paşa Cd. Hürriyet Sk. No:3 Merkez-Yalova            0 226 811 07 07            0532 326 89 22

Özel Direksiyon Dersi

-ozel-direksiyon-dersi

Tel: 0226 811 07 07 - Gsm :0532 326 89 22

 

Alpay Sürücü Kursu Özel Direksiyon Dersi
Sormak istediklerinizi canlı destek ekibimize anlık olarak canlı canlı sorabilirsiniz.

Kursumuzda bay bayan uzman eğitmenler eşliğinde garantili direksiyon eğitimi veriyoruz. En kısa sürede trafikte ki yerinizi almak için kesinlikle doğru bir tercih yapmanızı önemle tavsiye ederiz. Direksiyon eğitimi süresi tamamen aday ile ilgili değildir.Bu süreçte eğitim veren kişinin aslında daha büyük bir etkisi vardır. 10 derste trafiğe çıkacakken bu süreyi 20 derse de çıkabarabilir veya hiç çıkamayabilirsiniz de.  Valiliğin belirlemiş olduğu en düşük bir direksiyon ders saat ücretinin altında eğitim vermeye çalışan olursa maliyeti düşürmek için ders sürelerini kısmak veya alınan ders süresini uzatmak durumunda kalacaktır. Burada düşünmeliyiz ki daha önce hakettiğimiz iyi bir eğitim alamadığımız için trafiğe çıkamadık ve boşuna zaman kaybettik. Yapılması gereken ise kesinlikle kurumsal ve iyi bir eğitim alacağınıza inandığınız bir kurstan eğitim almalısınız ki en kısa sürede trafikteki yerinizi alabilesiniz. Kursumuzda uygulanan ücret politikası da maliyet fiyatı olup alınabilecek en iyi eğitimi en uygun fiyata alacağınızı ve trafiğe tek başınıza çıkarak araç kullanma tecrübesine ulaşacağınızı garanti ediyoruz. İlk dersten sonra memnun kalmamanız durumunda derslerinizi bırakabilir ve memnun kalmadığınız dersin ücretini iade alabilirsiniz.
-Özel Direksiyon Eğitimi Alacaklar:
-Eğtimin dakikasının kaç TL ye geldiğini hesaplayınız
-Kaç saat de Trafiğe çıkacağınızı iyi sorup ve öğreniniz, 10 ders de Trafiğe çıkabilecek
iken 20 ders de çıkabilir, ödeyeceğiniz ücreti ikiye katlayabilirsiniz.
-Direksiyon dersinde alacağınız eğitimin size ne vereceğini hesaplayınız, 50 dakikalık ders  süresince  hiç bir şey öğrenmeden de araçtan inebilir, çok şey öğrenerek tecrübenizi arttırmış olarak da araçtan inebilirsiniz.
-Aracına yasadışı pedal takarak , Özel  direksiyon dersi vermeye çalışan, hem kendi canını hem de insanların canını tehlikeye atan korsanlara itibar etmeyiniz. Çok zor durumda kalır karşınızda muhattap bile bulamazsınız ki şu an İstanbul emniyeti bu araçları tespit etmek için çalışmalarını sürdüyor.
''Muhatabınız mutlaka bir kurum olsun.''

ÖNEMLİ NOT:
Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için direksiyon eğitimi almak isteyenlerin yaklaşık yarısı yapamayacağına inanarak tamamen vazgeçmekteymiş. Eşten dosttan ve bu işin ehli olmayanlardan eğitim almaya çalışmak en büyük yanlıştır. Birşeyi bilmek ayrı öğretmek ayrıdır. Herkes okuma yazma bilir ama öğretemez, alacağınız direksiyon dersinin her dakikasının dolu dolu geçmesi ve ihtiyacınız olan eğitimi size vermesi eksiklerinizi görüp gidermesi çok önemlidir. 

Saygılarımızla Alpay Sürücü Kursları

Özel direksiyon dersi, Direksiyon dersleri, Sürüş eğitimi, Sürücü eğitimleri, Direksiyon dersi, Direksiyon eğitimi ,Sürücü dersleri, Direksiyon geliştirme Merkezi,Özel Direksiyon dersi Ücretleri,Özel Direksiyon Dersi Kadıköy,Özel Direksiyon Dersi Fiyatları,Özel Direksiyon Dersi Bağdat Caddesi.Özel Direksiyon dersi Erenköy,Direksiyon Eğitimleri.Özel Direksiyon Dersi Ataşehir,Özel Direksiyon Dersi Bostancı,Özel Direksiyon Dersleri,