• Gazi Paşa Cd. Hürriyet Sk. No:3 Merkez-Yalova            0 226 811 07 07            0532 326 89 22

A2 Sınıfı Ehliyet

a2-sinifi-ehliyet
a2-sinifi-ehliyet
Yalova A1 Ehliyet,Yalova A1 Motor Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti A1 ,Yalova Motosiklet eğitimleri,Yalova A1 Motosiklet sınavları,Yalova Motor Ehliyeti Fiyatları,Yalova A1 Ehliyet Fiyatları,Yalova A1 Ehliyeti Fiyatları,Yalova Motor Direksiyon Sınavı,Yalova Motor Ehliyeti İçin Gerekli belgeler,A1 Ehliyet Kursu Yalova, Motor Ehliyeti Nasıl Alınır,Yalova Motosiklet Direksiyon,Yalova Motosiklet Sürüş Eğitimi,Yalovay Motor Ehliyeti sınav tarihleri,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova,Motosiklet,Yalova Motosiklet Eğitimi,Yalova Motosiklet dersleri,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Motor Eğitimleri,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Motosiklet dersleri,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova A1 motor Ehliyeti 
                Yalova'da Motosiklet Ehliyetinde Tek adres Alpay Sürücü Kursu    
 
''Kalitenin Adresine Alpay Sürücü Kursu Hoşgeldiniz''  
  Bize Ulaşmak için: 0226 811 07 07 -0532 326 89 22         
 
 
A2 Motosiklet Eğtim Araçlarımız Motosiklet Eğitim Alanımız
SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ CANLI DESTEK EKİBİMİZE ANLIK OLARAK CANLI CANLI SORABİLİRSİNİZ.
Kayıt için son tarih her ay'ın 1'i ve 10'u dur.
 
Sürücü kursumuzda pandemiden dolayı tüm sağlık ve hijyen önlemleri alınmış olup, güvenle eğitimlerinizi alabilirsiniz. Sınıflarımızın her biri 55 m2 olup yaklaşık  2 m2 'ye bir kursiyer düşmektedir.Araçlarda direksiyon eğitimleri birebir yapılmakta olup,her adayın ateşi ölçülerek,dezenfektan yapılarak adaylar araca maske ile alınmaktadır.Covit 19 ile ilgili olarak her hangi bir endişe duymadan kursumuzdan güvenle eğitimlerinizi ve ehliyetinizi alabilirsiniz.Herkese sağlıklı günler dileriz.
 
12 saat uygulamalı direksiyon eğitiminizi mutlaka alın, ne direksiyon sınavında ne de trafikte sorun yaşamayın.
Mevcut bir ehliyeti olanlar teorik sınavdan muaf olduğundan Ağustos ayı içerisinde sadece direksiyon sınavına girip ehliyet alabilirler.
İlk defa ehliyet alacak olanlar ise (1 Ağustos 2004 doğumlu ve daha önce doğmuş olanlar) şuan kursumuza A2 motosiklet ehliyetine kayıt yaptırıp Ağustos ayı sonunda e-sınav ile test sınavına girip; Eylül ayında ehliyet alabilirler.
 
Eğitim sonunda motosiklet kullanmayı öğrenme ve trafiğe çıkma garantisi veriyor 
Bu sözümüzün de altını çiziyoruz.
 
A2 SINIFI DEBRİYAJLI VE VİTESLİ MOTOSİKLETLER:
-A2 motosiklet ehliyeti tanımı: 11 kw üzeri, 35 kw yı ve gücünün ağırlığa oranı 0,2'yi geçmeyen motosikletlerdir.
-18 yaşını doldurmuş ve 19 yaşından gün almış olanlar; 125 cc üzeri ve  takriben de
500 cc ye kadar 35 kw yı geçmeyen (yani 47 PS'yi geçmeyen) tüm motosikletleri kullanabilirler.
-Vitesli motosikletler ile eğitim alıp sınava girenler, aynı şartlarda otomatik yani Scooter tarzı motosikletleri de kullanabilirler.
-A2 eğitimini adayımızın daha önceden motosiklet tecrübesi yoksa önce Honda cb 125 e marka model 125 cc motosikletler ile başlıyoruz, sonrasında çok daha güçlü 150cc motosiklet ile devam ediyor, 250cc motosiklet ile tamamlıyoruz. 
-Olması gerektiği üzere merdiven çıkar gibi kademeli olarak güvenli bir şekilde ilerliyoruz ve eğitim veriyoruz.
-Bizim için güvenliğinizden ve sizin memnuniyetinizden daha önemli hiç birşey yoktur.
 
A2 OTOMATİK VİTES MOTOSİKLETLER:
 
-A2 vitesli motorlar ile şartları aynı olup,aynı şartlarda otomatik vitesli yani Scooter tarzı motosiklet ile eğitim alıp,sınava girenlerin ehliyetlerinde otomatik A2 yazar.Bu şekilde ehliyet alanlar aynı şartlarda sadece otomatik vitesli motosikletleri kullanabilirler ve vitesli motosikletleri kullanamazlar.
ÖNEMLİ BİLGİ:
Kurs ücretleri her ilde kurulan 7 kişilik bir komisyon tarafından taban ücret olarak belirlenmiş olup; bu ücretin altında kayıt yapan kurslar ve kayıt olan kursiyerler hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sebebi ise, bu ücretin altında kayıt olan adaylar eğitim almamış,kurslar ise eğitim vermemiş kabul edilirler, buda usulsüz ve yasal olmayan bir uygulama olduğundan karayolları trafik kanununda belirtildiği üzere iptal olunacak ehliyetler maddesinde usulsüz alınan veya hile ile alınan ehliyetler hangi aşamada olursa olsun tespit edildiği anda iptal olur ve aday ile kurs hakkında derhal yasal işlem başlatılır denmektedir. Bu durmu göz önünde bulundurmanızı öneririz.           
 
 
-Kayıt yaptıracağınız kursa lütfen kaç saat ve nasıl eğitim vereceğini sorunuz.
-Sınav kursun motoru ile 35 dakika yapılıyor.
-Tek hata da başarısız sayılıyorsunuz.Bu sebeple mutlaka eğitiminizi almalısınız.
-Sınavdan başarısız olmanız durumunda her sınav için en az 460 TL daha ek ücret ödemek zorunda kalırsınız.
''Her dersi 50 dk. olan 12 saat eğitim veriyoruz.
 
A2 MOTOR EHLİYETİ SINAVI DEĞERLENDİRME FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
 
 
 
 
 
Eğitimlerimizi sadece sınavı geçmeye yönelik değil, trafikte güvenli motosiklet kullanmaya yönelik olarak veriyoruz.
Bizden aldığınız eğitimden sonra kesinlikle
başka bir yerden, çeşitli markalar adı altında
verilen eğitime gerek kalmadan sınavı geçip
trafiğe çıkacağınıza garanti ediyoruz.
Her kurs sizin sınava girmenizi sağlar, fakat eğitim veremez. Eğitim alamayacağınız bir kursa ödeyeceğiniz ücrette boşa gidecektir.
 
 
 
 
KALİTENİN ADRESİNDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE...
A2 Ehliyet,A2 Motor Ehliyeti,  Motosiklet Ehliyeti, Motor Ehliyeti,Motor Ehliyeti A2, Motosiklet Eğitimleri, A2 Ehliyeti,Kadıköy Motor Ehliyeti,Bostancı A2 Ehliyet,Motosiklet Ehliyeti Sınav Tarihleri,Motor Ehliyeti Sınavları,A2 ehliyet Fiyatları,A2 Ehliyet Ücretleri,Motor Ehliyeti Fiyatları,Motosiklet Ehiyeti Fiyatları,Ataşehir A2 Motor Ehliyeti,Üsküdar Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motosiklet Ehliyeti,Bizim Uzmanlık Alanımız.
 
Motosiklet Ehlilyeti İçin Gerekenler:Kimlik-Ehliyet-Öğrenim Belgesi-5 Adet Resim-Sağlık Raporu