• Gazi Paşa Cd. Hürriyet Sk. No:3 Merkez-Yalova            0 226 811 07 07            0532 326 89 22

A1 Sınıfı Ehliyet

a1-sinifi-ehliyet
a1-sinifi-ehliyet
Yalova A1 Ehliyet,Yalova A1 Motor Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti A1 ,Yalova Motosiklet eğitimleri,Yalova A1 Motosiklet sınavları,Yalova Motor Ehliyeti Fiyatları,Yalova A1 Ehliyet Fiyatları,Yalova A1 Ehliyeti Fiyatları,Yalova Motor Direksiyon Sınavı,Yalova Motor Ehliyeti İçin Gerekli belgeler,A1 Ehliyet Kursu Yalova, Motor Ehliyeti Nasıl Alınır,Yalova Motosiklet Direksiyon,Yalova Motosiklet Sürüş Eğitimi,Yalovay Motor Ehliyeti sınav tarihleri,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova,Motosiklet,Yalova Motosiklet Eğitimi,Yalova Motosiklet dersleri,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Motor Eğitimleri,Yalova Motosiklet Eğitimleri,Yalova Motosiklet dersleri,Yalova Motor Ehliyeti,Yalova A1 motor Ehliyeti 
 
Yalova da Motosiklet Ehliyetinde Tek adres Alpay Sürücü Kursu.
Kalitenin Adresine Alpay Sürücü Kursuna Hoşgeldiniz
Bize Ulaşmak için: 0226 811 07 07 -0532 326 89 22
 
SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ CANLI DESTEK EKİBİMİZE ANLIK OLARAK SORABİLİRSİNİZ

Kayıt için son tarih her ay'ın 1'i ve 10'u dur.
-Mevcut bir ehliyeti olanlar test sınavından muaf olduğu için kayıt oldukları ayın içinde 12 saat direksiyon dersi alarak sadece direksiyon sınavına girip ehliyet alabilirler.

-Şuan kayıt olanlar mevcut bir ehliyeti yoksa aynı ay içinde teorik sınava girip, sınavdan başarılı olanlar üç hafta içinde uygulamalı direksiyon sınavına girerek ehliyet alabilirler. 

  A1 SINIFI VİTESLİ MOTOSİKLET EHLİYETİ(11KW YA KADAR)

 -16 yaşını doldurmuş ve 17 yaşından gün almış olanlar A1 sınıfı ehliyet alıp; 11 kw' ya kadar  (15 Ps'ye kadar) motosikletleri kullanabilirler.
 -İlk defa ehliyet alacak olanlar test sınavına girmek zorundadırlar.Test sınavından başarılı   olanlar direksiyon   sınavına girip ehliyet alabilirler. Fakat mevcut bir ehliyeti olanlar sadece   direksiyon sınavına girerler. 
 -Vitesli motor tercih edenler, vitesli motor ile eğitim alır ve vitesli motor ile sınava girebilir
 -Ehliyet aldıklarında Manuel vitesli motorları da otomatik vitesli motorları da kullanabilirler.

12 saat uygulamalı direksiyon dersi alabilirsizsiniz.Sınavda ve trafikte asla sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz.
Şuan kayıt olanlar mevcut bir ehliyeti yoksa Ağustos ayı sonunda e-sınava girip Eylül ayı içerisinde ehliyet alabilirler.
A1 SINIFI VİTESLİ MOTOSİKLET EHLİYETİ(11KW YA KADAR)
 
-16 yaşını doldurmuş ve 17 yaşından gün almış olanlar A1 sınıfı ehliyet alıp; 11 KW'ya kadar (15 Ps'ye kadar) motosikletleri kullanabilirler.
 
-İlk defa ehliyet alacak olanlar test sınavına girmek zorundadırlar.Test sınavından başarılı olanlar direksiyon sınavına girip ehliyet alabilirler.Fakat mevcut bir ehliyeti olanlar sadece direksiyon sınavına girerler. 
 
-Vitesli motor tercih edenler, vitesli motor ile eğitim alır ve vitesli motor ile sınava girebilir.Ehliyet aldıklarında vitesli motorları da otomatik vitesli motorları da kullanabilirler.
 
 
 
A1 SINIFI OTOMATİK VİTES (SCOOTER)MOTOSİKLET EHLİYETİ;
 
Diğer şartların tamamı aynı olup;otomatik vitesli 50 CC ile 125 CC arasında bir motosiklet ile eğitim alıp sınava giren adaylar ehliyetlerini aldıklarında ehliyetlerinde otomatik A1 yazar ve sadece otomatik Scooter ve 11 KW yani 15 PS'yi geçmeyen motorları kullanabilirler.
 
 
ÖNEMLİ BİLGİ:
 
Kurs ücretleri 1 Ocak 2016 dan itibaren her ilde Valilik tarafından oluşturulan bir komisyon tarafından taban ücret olarak belirlenmiş olup;bu ücretin altında kayıt yapan kurslar ve kayıt olan kursiyerler hakkında yasal işlem yapılmasını ön görüyor.
Sebebi ise, bu ücretin altında kayıt olan adaylar eğitim almamış,kurslar ise eğitim vermemiş kabul edilirler.
Buda usulsüz ve yasal olmayan bir uygulama olduğundan karayolları trafik kanununda belirtildiği üzere; iptal olunacak ehliyetler maddesinde usulsüz alınan veya hile ile alınan ehliyetler hangi aşamada olursa olsun tespit edildiği anda iptal olur ve aday ile kurs hakkında derhal yasal işlem başlatılır denmektedir.Bu durumu göz önünde bulundurarak kurs seçimi yapmanızı önemle tavsiye ederiz.      
 
A1 Ehliyet,A1 Motor Ehliyeti,  Motosiklet Ehliyeti, Motor Ehliyeti,Motor Ehliyeti A1, Motosiklet Eğitimleri, A1 Ehliyeti,Kadıköy Motor Ehliyeti,Bostancı A1 Ehliyet,Motosiklet Ehliyeti Sınav Tarihleri,Motor Ehliyeti Sınavları,A1 Ehliyet Fiyatları,A1 Ehliyet Ücretleri,Motor Ehliyeti Fiyatları,Motosiklet Ehiyeti Fiyatları,Ataşehir A1 Motor Ehliyeti,Üsküdar Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motor Ehliyeti,Anadolu Yakası Motosiklet Ehliyeti,Bizim Uzmanlık Alanımız.
 
Motosiklet Ehlilyeti İçin Gerekenler:Kimlik-Ehliyet-Öğrenim Belgesi-5 Adet Resim-Sağlık Raporu